Polar Kumaşı

Softech Polar Kumaşı ;


Softech Polar kumaşı yumuşak yüzeyi ve sıcak tutma özelliği ile  sonbahar ve kış aylarında özellikle tercih edilen bir kumaştır. Çeşitli renk ve desenlerden oluşan polar kumaşı hazır giyim, ev tekstili, promosyon ve reklam hizmetleri gibi  bir çok sektörde kullanılmaktadır. %100 Polyesterden oluşan Polar kumaşı 180 gram /m2 ile 330 gram /m2 arasında değişen ağırlıkta üretilmektedir. 

Polar kumaşına verilen Anti Pilling özelliği ile tüylenme ve havlanma sorunu en başından giderilmiş olup özellikle dış giyim ve ev tekstili üretimi yapan firmalar için çok cazip bir kumaş özelliği kazanmıştır. Kaşıntı yapmayan, çabuk kuruyan, kolay alev almayan, tüylenmeyen ve çekmeyen Softech Polar kumaşı anti bakteriyel bir üründür.

Polar kumaşından

polar bere, polar atkı, polar eldiven, polar şal, polar koltuk ve kanepe örtüsü, polar battaniye ve son zamanlarda özellikle lastikli ve düz polar halı örtüleri üretilmektedir.

LudyHome olarak Türkiye'nin ve dünyanın en ciddi polar kumaşı üreticisi olan Universal Tekstil tarafından geliştirilen polar ürünlerinin toptan satışını yapmaktayız.

Desenli ve düz renklerden oluşan polar kumaşlarımızı toptan olarak kilo ile ve de hazır polar battaniye, polar koltuk örtüsü şeklinde müşterilerimize sunmaktayız. 


Ürün Karşılaştır (0)


Desenli Polar Kumaşı

Desenli Polar Kumaşı

Universal Tekstile ait Softech desenli polar kumaşlarımız 180 gram /m2 ile 330 gram /m2 arasında değ..

205,00TL KDVsiz: 205,00TL

Düz Renk Polar Kumaşı

Düz Renk Polar Kumaşı

Universal Tekstile ait Softech Düz Renk Rolar kumaşlarımız 180 gram /m2 ile 330 gram /m2 arasında de..

205,00TL KDVsiz: 205,00TL

1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor